PRASMINGA VERSLO KOMUNIKACIJA

+370 600 46488
info@blackflorence.com
Adresas:
Žvejų g. 14A,
Vilnius, Lietuva

Komunikacijos agentūra – PRasmingam PR

„Tušti puodai garsiai skamba“ – šis Laozi stiliaus posakis puikiai apibūdina paslaugas, kurias teikia standartinė komunikacijos agentūra. Kartu šie žodžiai primena atsargų ir skeptišką visuomenės požiūrį į reklaminio tipo viešųjų ryšių ėjimus. Viešieji ryšiai gali tapti nepakeičiamu ginklu, kai organizacija iš tiesų turi/randa ką pasakyti ir kai komunikacijos agentūra Jūsų žinutę artikuliuoja neatgrasiu organiniu būdu.

 

Tačiau riba tarp prasmingos PR kampanijos bei atgrasaus spam‘o yra plonytė. Į šį puslapį Jūs atėjote ieškodami komunikacijos agentūros, padėsiančios neperžengti ribos ir užsitikrinti, kad Jūsų komunikacijos ėjimai duotų grąžą.

 

Komunikacijos agentūros galimybės ir ribojimai

Viskas priklauso nuo to, koks bus Jūsų komunikacijos turinys. Gyvename visuotinio nepasitikėjimo reklama laikais, dėl to standartinės „perkamojo“ eterio kampanijos kartais ne tik neatsiperka, bet ir gali sukelti žalos. Maža to, tokios standartinės priemonės kaip pranešimai spaudai nėra tiesioginis pardavimų skatinimo įrankis.

 

Tačiau verslai, kurie turi didesnių ambicijų, kurie išdrįsta mąstyti strategiškai ir kelti sau ilgojo laikotarpio tikslus, tikslinį PR paverčia savo kasdienybe. Reikiamu ritmu ir reikiamais kanalais cirkuliuojanti Jūsų prekės ženklo komunikacija yra patikimiausias ir tiesiausias kelias įtvirtinti prekinio ženklo žinomumą, autoritetą bei norimą įvaizdžio poziciją Lietuvos plačiųjų auditorijų akyse.

 

Komunikacijos agentura

 

Tinkamai artikuliuojant ir metodiškai platinant svarbiausias naujienų, patarimų arba reputacinio pobūdžio žinutes pagrindinėse naujienų erdvėse (naujienų portalai, radijas, televizija, spauda, socialiniai tinklai), prekiniai ženklai žmonių sąmonėje prasimuša į naują kokybinę kategoriją.

 

Geriausias to pavyzdys – šiandien plačiai Lietuvoje žinomi ir pripažįstami Black Florence klientai aukštos pridėtinės vertės paslaugų ir bei produktų sektoriuose (susisiekite, ir pateiksime pavyzdžių).

 

Viešieji ryšiai su 100% garantija dėl rezultatų

Black Florence mieste atsiskaitoma tik už tuos viešųjų ryšių kampanijos ėjimus, kurie yra sėkmingi ir duodantys rezultatą. Mes nesame standartinė komunikacijos agentūra. Jūs tokios ir neieškote. Jums nereikia, kad kas savaitę kepami pranešimai spaudai dūlėtų nepastebėti BNS pakampėse.

 

Geriau rečiau, bet stipriai. Geriau subtiliau, bet saugiai. Geriau ne tuščio puodo barškinimas, o strateginius tikslus išpildantis ir iki paskutinio taško suderintas turinys, kurį įvertins ir žiniasklaida, ir skaitytojai.

 

Susisiekime, išsiaiškinkime Jūsų tikslus ir startuokime nuo pergalingo komunikacijos plano. Plačiau apie mūsų požiūrį į viešųjų ryšių valdymą skaitykite straipsnyje Verslo klasėje – Kitas požiūris į krizių valdymą: lipnūs pasakojimai.