PRASMINGA VERSLO KOMUNIKACIJA

+370 600 46488
info@blackflorence.com
Adresas:
Žvejų g. 14A,
Vilnius, Lietuva

Marketingo paslaugos – kam jos?

Pradėkme nuo svarbiausio principo: rinkodara ir marketingo paslaugos negali būti savitikslės. Geriau jokio rinkodaros plano nei planas, atsakantis tik į klausimą, kaip išleisti pinigus. Pinigus išleisti suspėsite. Prieš tai įvertinkime, kokių tikslų siekiate bei kokios marketingo paslaugos Jums yra reikalingos.

 

Labai dažnai marketingo paslaugos yra tapatinamos su reklamos paslaugomis. Tai klaida. Kaip yra pasakęs vienas protingas žmogus, geriausias marketingas yra tai, kas neprimena nei reklamos, nei marketingo. Jei žinutes, kurias Jūsų verslas ir prekiniai ženklai siunčia pasauliui, klientai ir partneriai traktuos kaip reklaminį veiksmą, jo atoveiksmis dažniausiai bus abejingumas, ignoravimas ar netgi atmetimo reakcija.

 

Black Florence rinkodaros paslaugos formuojamos pagal priešingą principą: turėk, ką pasakyti, ir tik tada galvok, kaip parduoti. Su reklama „įlįsti į akis“ gali kiekvienas, turintis pinigų. Ir tik vienetai pergalingų prekinių ženklų sugeba užvaldyti bei paveikti tikslinių grupių sąmonę.

 

Visos Black Florence marketingo paslaugos yra vienijamos bendros misijos: prakalbinti jūsų produktus ir paslaugas, įprasminti Jūsų prekės ženklus, surišti tai, kuo tikite, ką gebate ir darote geriausio, su giluminiais klientų ir partnerių įsitikinimais, poreikiais bei emociniais kodais. Tai nėra reklamos agentūros patriukšmavimai. Tai nėra „produkto stūmimas“. Tai pasiryžimas suteikti Jūsų prekės ženklams sielą, kad galėtumėte kurti giluminę vertę bei laimę savo tikslinėms auditorijoms.

 

Marketingo paslaugos

 

Galutinis rinkodaros paslaugų tikslas – kad jūsų produktai ir paslaugos ne tik spręstų interesantų problemas, bet ir leistų jiems jaustis gerai. Už tokį jausmą pirkėjai mielu noru sutinka susimokėti daugiau. Kaip tai pasiekti?

 

Marketingo paslaugos = kūryba + intelektas

Prekės ženklo tapatybės, balso ir žinučių paieškos – tai kūrybinis procesas, tačiau šios kūrybos pamatas yra analitika. Perfrazuojant A. Enšteiną, kūrybingumas – tai tas pats intelektas, tik mokantis žaisti. Dėl to kalbėdami apie marketingo paslaugas, užmirškime poeziją ir skambias frazes, o pradėkime nuo strategijos. Plačiau apie tai, kaip gimsta pergalinga strategija, skaitykite rubriką Pozicionavimas

 

Perėjus pozicionavimo etapą, ateina eilė visiems operacinio pobūdžio namų darbams, kuriuos diktuoja rinkodaros planas. Naujoji įvaizdžio pozicija turi būti įtvirtinta tiek prekės ženklo vizualikoje (logotipų kūrimasgrafinis dizainas), tiek svetainėje (svetainių kūrimas), tiek messagingo stadijoje (reklamos paslaugos, viešieji ryšiai), kuomet norimas žinutes reikia apgyvendinti tikslinių grupių mintyse. Visos šios marketingo paslaugos taip pat suteikiamos mūsų mieste.

 

Didžioji dauguma Black Florence klientų pageidauja integruoto, visas marketingo sritis apimančio darbų kuravimo. Tai parankiausia ir mums, kadangi tik tokiu būdu turime galimybę prižiūrėti ir užtikrinti, kad strategija ir marketingo paslaugos bus įgyvendinamos nuosekliai, o atskiri veiksmai pasiektų laukiamus KPI.

 

Susisiekime dabar ir pradėkime nuo Jūsų padėties analizės.

UŽDUOKITE KLAUSIMĄ: