PRASMINGA VERSLO KOMUNIKACIJA

+370 600 46488
info@blackflorence.com
Adresas:
Gedimino pr. 44A,
Vilnius, Lietuva

Pranešimai spaudai – ko siūlome nedaryti

Pranešimas spaudai nelygu pranešimui spaudai. Jūs tai suprantate, todėl atvykote į mūsų miestą. Gyvename klasikinės reklamos žlugimo eroje – laikotarpiu, kada visuomenė įgyja imunitetą pardavimo žinutėms, o tiesmukišką verslo savireklamą pasitinka su atmetimo reakcija.

 

Dėl to pranešimai spaudai, persotinti prekinių ženklų savigyra, dažniausiai apskritai nepatenka į eterį. Net tuo atveju, jei reklaminis tekstas už didelius pinigus atsiduria portalų skiltyse (tokiu formatu irgi dirbame, tačiau tik išimtiniais atvejais), jo efektas gali būti priešingas pirminiam tikslui. Žmonės tokių straipsnių arba neskaito, arba perskaito ir su svetimos gėdos jausmu atsidūsta.

 

Naivu manyti, kad panegirikos apie mūsų verslą yra automatiškai įdomios žurnalistams ir skaitytojams. Jei norime pergalingo pranešimo spaudai, verčiau kelkime sau tikslą tekstu nutiesti tiltą tarp to, ką norime pasakyti, ir to, ką skaitytojai iš tiesų nori išgirsti, gauti, sužinoti bei įsiminti. Užuot par(si)davinėję, kiekvienu pranešimu spaudai būkime naudingi.

 

 

Nuo ko pradėti

Pergalingi nereklaminio pobūdžio pranešimai spaudai yra ypač mėgstamas Black Florence PR žanras. Tokio pranešimo spaudai kelias į eterį visų pirma prasideda tiksliai apsibrėžiant savo auditorijas bei mintis ir emocijas, kurias siekiame joms sukelti.

 

Šis pratimas leidžia išsigryninti ir pasitvirtinti geriausias pranešimų spaudai temas bei kertines naujienas, kurios tekste bus surišamos su ekspertiniu verslo įvaizdžiu bei giluminėmis prekinio ženklo žinutėmis pasauliui. Tokių tekstų rengimas – tai menas rasti pusiausvyrą tarp pamatinių verslo žinučių, žiniasklaidos reikalavimų ir kanonų bei visuomenės skaitymo (mąstymo) įpročių.

 

BNS pranešimai spaudai

Parengus ir iki paskutinio taško suderinus straipsnio tekstą, pranešimas spaudai publikuojamas BNS. Tačiau tai nėra galutinė straipsnio stotelė. BNS pranešimai spaudai, kurie taip ir lieka tūnoti BNS arba patenka tik į „paraštinius“ portalus, yra absoliutus pinigų ir laiko švaistymas.

 

Dėl to visiems savo pranešimams spaudai Black Florence teikia 100% garantiją dėl patekimo į pagrindinius naujienų portalus. Tokią garantiją mums leidžia teikti tiek originaliai formuojamas straipsnio turinys, tiek tiesioginis bendradarbiavimas su Lietuvos žurnalistais, ieškančiais kokybiško PR turinio.

 

Dirbkite su mumis ir gaukite rezultatą, nerizikuodami nė vienu savo centu.

 

Keletą Black Florence rengtų ir išviešintų straipsnių pavyzdžių rasite šiose nuorodose:

Prestižiniame sostinės rajone pasiūlys apsigyventi kotedžuose: teigia, kad kainos pirkėjų negąsdins

Pelninga idėja lietuviui gimė sovietiniame šiltnamių kombinate, o dabar produktus šluoja britai

Per mistinę vakarienę paaiškės, kodėl pasaulis prasideda nuo Biržų 

Vilniuje statys daugiau angliško tipo butų

Už paslaugas nemokantys lietuviai nepasislėps: skolingas kas trečias

Šešios didžiausios klaidos, dėl kurių silpnėja ir slenka plaukai

Lietuvos abiturientus vilios Kinijos universitetai

 

 

 

 

 

Plačiau apie panešimus spaudai straipsnyje:

Kitas požiūris į krizių valdymą: lipnūs pasakojimai