PRASMINGA VERSLO KOMUNIKACIJA

+370 600 46488
info@blackflorence.com
Adresas:
Žvejų g. 14A,
Vilnius, Lietuva

Reklamos agentūra? Rinkitės kitos lygos marketingą

 

Kas yra reklamos agentūra? 85% bereikalingo klegesio ir 15% komisinių (Fred Allen). Black Florence gimė tam, kad stereotipišką reklamos agentūros klegesį pakeistų mąstymas.

 

2013 m. įkurtam verslo konsultacijų biurui vadovauja VU mokslų daktaras Adomas Pūras bei ženklodaros ir marketingo ekspertas Jaunius Petraitis. Savo darbo prasmę matome ne projektų kiekyje, o jų gylyje ir ambicijoje. Dirbame tik su verslais ir vadovais, kurie supranta prekės ženklų jėgą ir kuriems tipinė reklamos agentūra nėra aktuali.

 

Pristatome naujieną reklamos rinkoje – mąstymą.

 

Reklamos agentūra

Nestandartinė reklamos agentūra – Black Florence

 

Ką užmiršta standartinės reklamos agentūros

Lietuviškų verslų augimą bei sėkmę užsienio rinkose labiausiai stabdo silpnas prekinių ženklų magnetizmas ir prasmingos verslo komunikacijos stoka. Įmonių mąstymas (kuriuo naudojasi tipinė reklamos agentūra) per dažnai prasideda ir baigiasi vieninteliu principu, jog svarbu bet kokiomis priemonėmis išreklamuoti savo produktus ir paslaugas. Black Florence įsikūrė tam kad primintų: parduosite daugiau, jei sugebėsite ne tik reklamuoti, bet ir įprasminti.

 

Prasminga verslo rinkodara prasideda ne nuo to, ką verslas gali pagaminti ir pasiūlyti (arba ką reklamos agentūra gali pareklamuoti), o nuo to, kokiomis mintimis ir emocijomis gyvena – bei ko labiausiai ilgisi – jūsų tikslinės auditorijos. Tik tada, kai verslo komunikacija prasibrauna į šiuos pasaulius ir unikaliu būdu suriša produktus ir paslaugas su vartotojams ir partneriams aktualiausiais kodais, gimsta prasmingas, autentiškas prekės ženklas. Tokio prekės ženklo vertė žymiai didesnė už tiesioginę produkto arba paslaugos vertę, o tai leidžia didinti kainą.

 

Tiek B2C, tiek B2B sektoriuje strateginės prekinio ženklo žinutės paieška yra dvigubas žaidimas. Pergalinga žinutė, įprasminanti produktus arba paslaugas, turi būti ne tik funkciškai ir vertybiškai aktuali Jūsų tikslinėms auditorijoms. Ji ir radikaliai diferencijuoja verslą nuo konkurentų triukšmo. Plačiau apie šį iššūkį žr. Pozicionavimas.

 

Tačiau įvaizdžio žinutės negali būti dirbtinės: jos turi derėti su paties verslo specifika, mąstymu, kompanijos pasaulėvaizdžiu, komandos vertybėmis. Jūsų verslas turi šventai tikėti tuo, ką skelbia pasauliui. Reklamos agentūros, kurios šio fakto nepaiso, neturi teisės egzistuoti. Plačiau apie tai, kaip prekės ženklo žinutę suderinti su gilumine įmonės misija ir komandos vertybėmis, žr. Verslo konsultacijos: Jūsų verslo Why.

 

Black Florence strateginė pagalba (verslo konsultacijos, marketingo paslaugos, viešieji ryšiai, eksporto komunikacija) padeda įveikti aukščiau minėtus svarbiausius rinkodaros iššūkius. O darbų rezultatai leidžia pasiekti tai, ko nepadės pasiekti standartinės marketingo ir reklamos agentūros. Prasmingas verslo įvaizdis ne tik padeda parduoti daugiau, bet ir pripildo klientų, partnerių, pagaliau ir darbuotojų gyvenimus giluminiais potyriais, entuziazmu, pilnatve.

 

Reklamos agentūros

 

Plačiau apie prasmingą ženklodarą, marketingą ir reklamą skaitykite mūsų straipsnius Verslo klasėje. Juos taip pat rasite šios svetainės straipsnių skiltyje.

 

Ištakos – reklamos agentūra tekstremistai.lt

Mūsų veiklos ištakos prasideda nuo 2013 m., kada įkurtas išimtinai Lietuvos rinkai skirtas prekinis ženklas tekstremistai. Tekstremistai niekada nebuvo standartinė marketingo agentūra ir per kelerius išsikovojo gerą vardą nišinėje strateginio pozicionavimo srityje, taip pat tapo vienu pirmaujančių ženklų auditorijoms, ieškančioms profesionalaus copywriter. Sukurtos prekinių ženklų sėkmės istorijos netruko peržengti ir Lietuvos sienas bei padėjo lietuviškiems verslams prasimušti į naujas Vakarų Europos rinkas.

 

Reklamos agentūra Tekstremistai

Reklamos agentūra Tekstremistai

 

Tekstremistų praktika parodė, jog didžiausios prekinių ženklų pergalės prasideda būtent tada, kai bendradarbiavimas su klientais vyksta strateginiame lygmenyje bei neapsiriboja maža vietos rinka. Augant strateginių verslo komunikacijos paslaugų poreikiui bei tarptautinių projektų skaičiui, 2017 m. įkurta verslo pozicionavimo ir marketingo agentūra Black Florence. Per šį laikotarpį užmezgėme bendradarbiavimą su įvairių sričių profesionalais iš maisto ir gėrimų, farmacijos, baldų, buities, kosmetikos, automobilių prekių, aukštos pridėtinės vertės paslaugų ir kt. sektorių.

Plačiau apie tekstremistus: www.tekstremistai.lt

 

Apie įkūrėjus

Black Florence įkūrėjai/parneriai – Adomas Pūras ir Jaunius Petraitis. Į strateginio marketingo pasaulį pasaulį juos atvedė skirtingi keliai, nors prasidėjo jie nuo tos pačios pirmosios stotelės.


Adomas Pūras

 

Adomas Pūras studijavo Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute, papildomai stažavosi Florencijoje, tęsė akademines sociologijos studijas Utrechte. Dirbo Europos mokslo istorikus vienijančioje asociacijoje, moderavo tarptautines mokslines konferencijas. Studijų laikotarpiu ne vieną anglišką jo akademinę publikaciją išspausdino tarptautiniai socialinių mokslų žurnalai. 2017 m. A. Pūras apsigynė daktaro laipsnį Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute. Adomo laisvalaikio interesų sritys: psichologija, žinomų žmonių biografijos, Europos Sąjungos įvaizdis. 

 

Jaunius Petraitis

Jaunius Petraitis taip pat studijavo Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute, papildomai stažavosi Bolonijos ir Vatikano universitetuose. Be studijų, kelerius metus vadovavo vienos iš pirmaujančių Lietuvos paslaugų įmonių marketingo padaliniui bei dirbo su tuo metu viena pirmaujančių Lietuvoje reklamos agentūrų. Teikė verslo įkūrimo ir rinkodaros paslaugas Lietuvoje įsikūrusiems užsienio klientams. Dirbo užsienio reikalų ministro patarėju XV Lietuvos Respublikos Vyriausybėje. Jauniaus laisvalaikio interesų sritys: psichologija, Kung Fu, kvėpavimas.

 

Didysis mūsų WHY

Black Florence įkūrimą įkvėpė nuoširdus Adomo ir Jauniaus noras pripildyti verslus ir produktus prasmės jausmu, kad klientų, partnerių ir darbuotojų kasdienybėje būtų daugiau giluminės laimės ir pilnatvės, derančios su vartojimu bei finansine grąža. 

 

Mes tikime, kad kiekvienas verslas ir kiekvienas prekės ženklas gali siekti finansinės sėkmės, keisdamas žmonių gyvenimus. Ir jaučiame begalinį malonumą padėdami verslams surasti savąją misiją, savąsias žinutes pasauliui bei jas artikuliuoti, užtikrindami jų paveikumą. Susisiekite su mumis ir sužinokite, kodėl tai yra labiausiai apsimokanti rinkodaros paradigma Jūsų verslui. Ir kodėl Black Florence Jums yra geresnė alternatyva nei standartinė reklamos agentūra.

 

Mus rasite:

Žvejų g. 14a, Vilnius

+370 600 46488

info@blackflorence.com

 

Reklamos agentura

Reklamos agentūros adresas – Žvejų g. 14A, VIlnius

UŽDUOKITE KLAUSIMĄ: