PRASMINGA VERSLO KOMUNIKACIJA

+370 600 46488
info@blackflorence.com
Adresas:
Žvejų g. 14A,
Vilnius, Lietuva

Viešieji ryšiai ir PRasmingas PR

„Tušti puodai garsiai skamba“ – šis Laozi stiliaus lietuvių posakis puikiai apibūdina dabartinę dominuojančią viešųjų ryšių sampratą. Kartu šie žodžiai primena atsargų ir skeptišką visuomenės požiūrį į reklaminio tipo PR ėjimus. Viešieji ryšiai gali tapti nepakeičiamu ginklu, kai organizacija iš tiesų turi/randa ką pasakyti ir kai viešųjų ryšių agentūra Jūsų žinutę artikuliuoja neatgrasiu organiniu būdu.

 

Tačiau riba tarp prasmingos PR kampanijos bei atgrasaus spam‘o yra plonytė. Į šį puslapį Jūs atėjote ieškodami partnerio, padėsiančio neperžengti ribos ir užsitikrinti, kad viešieji ryšiai duotų grąžą.

 

PR galimybės ir pavojai

Viskas priklauso nuo to, koks bus PR kampanijos turinys. Gyvename visuotinio nepasitikėjimo reklama laikais, dėl to standartinės „perkamojo“ eterio kampanijos ne tik neatsiperka, bet ir gali sukelti žalos. Maža to, viešieji ryšiai nėra tiesioginis pardavimų skatinimo įrankis.

 

Tačiau verslai, kurie turi didesnių ambicijų, kurie išdrįsta mąstyti strategiškai ir kelti sau ilgojo laikotarpio tikslus, tikslinį PR paverčia savo kasdienybe. Reikiamu ritmu ir reikiamais kanalais cirkuliuojanti Jūsų prekės ženklo komunikacija yra patikimiausias ir tiesiausias kelias įtvirtinti prekinio ženklo žinumumą, autoritetą bei norimą įvaizdžio poziciją Lietuvos plačiųjų auditorijų akyse.

 

 

Tinkamai artikuliuojant ir metodiškai platinant svarbiausias naujienų, patarimų arba reputacinio pobūdžio žinutes pagrindinėse naujienų erdvėse (naujienų portalai, radijas, televizija, spauda, socialiniai tinklai), prekiniai ženklai žmonių sąmonėje prasimuša į naują kokybinę kategoriją.

 

Geriausias to pavyzdys – šiandien plačiai Lietuvoje žinomi ir pripažįstami Black Florence klientai aukštos pridėtinės vertės paslaugų ir bei produktų sektoriuose (susisiekite, ir pateiksime pavyzdžių).

 

100% garantija

Black Florence mieste atsiskaitoma tik už tuos viešųjų ryšių kampanijos ėjimus, kurie yra sėkmingi ir duodantys rezultatą. Mes nesame standartinė PR / viešųjų ryšių agentūra. Jūs tokios ir neieškote. Jums nereikia, kad kas savaitę kepami pranešimai spaudai dūlėtų nepastebėti BNS pakampėse.

 

Geriau rečiau, bet stipriai. Geriau subtiliau, bet saugiai. Geriau ne tuščio puodo barškinimas, o strateginius tikslus išpildantis ir iki paskutinio taško suderintas turinys, kurį įvertins ir žiniasklaida, ir skaitytojai.

 

Susisiekime, išsiaiškinkime Jūsų tikslus ir startuokime nuo pergalingo komunikacijos plano. Plačiau apie mūsų požiūrį į PR ir ryšių su visuomene valdymą skaitykite straipsnyje Verslo klasėje – Kitas požiūris į krizių valdymą: lipnūs pasakojimai.